Oprogramowanie

YouTube wreszcie włącza obsługę HDR na konsolach Xbox

YouTube wreszcie włącza obsługę HDR na konsolach Microsoft Xbox. Obsługa HDR działa na istniejących urządzeniach Xbox One i nowych konsolach, takich jak Xbox Series X i Series S. Jeśli masz telewizor lub monitor, który może wyświetlać filmy HDR, aplikacja YouTube będzie teraz automatycznie przełączać się na wyświetlanie treści HDR.

Aplikacja YouTube na Xbox nigdy wcześniej nie obsługiwała HDR, mimo że HDR jest dostępny na PlayStation 4 od 2019 roku. Zarówno PS5, jak i Xbox Series X zostały uruchomione w listopadzie bez obsługi YouTube HDR i nadal nie są dostępne na PS5 – krok wstecz z tego, co było dostępne na PS4.

Aplikacja YouTube na Xbox Series S.

Engadget zauważa, że ​​możesz potwierdzić, że HDR wyświetla się prawidłowo z aplikacji YouTube na Xbox, włączając panel „statystyki dla nerdów” (patrz powyżej). Wiele telewizorów wyświetla również monit HDR lub przełącza się w tryb HDR podczas odtwarzania treści.

Teraz potrzebujemy tylko więcej treści HDR, aby były dostępne w YouTube. Jedne z najlepszych treści HDR na YouTube to nadal filmy testowe, które zostały przesłane lata temu. Zaczynamy widzieć więcej zwiastunów i filmów z opcjami HDR, ale zdecydowana większość twórców nie przesyła treści w HDR.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook