Foto

YouTuber prezentuje rzekome urządzenia Xiaomi Mi 11 Ultra

YouTuber opublikował wideo przedstawiające, jak twierdzi, dwa prototypowe urządzenia Xiaomi Mi 11 Ultra, sugerując, że telefon może mieć niezwykłą funkcję: 1-calowy ekran skierowany do tyłu tuż obok kamer. Film pokazuje ten mały ekran wyświetlający coś, co wygląda jak obraz ekranu głównego telefonu, tylko … no wiesz, mikroskopijny. Bardziej praktycznym zastosowaniem mogą być selfie przy użyciu kamery skierowanej do tyłu.

Film, który został usunięty, pochodzi od mało znanego filipińskiego vlogera, którego właścicielem jest Tech Buff PH. XDA-Developers mówi, że numer modelu urządzenia jest sprawdzany, a niektóre szczegóły są zgodne z poprzednimi wyciekami. Inne szczegóły tego rzekomego wycieku obejmują szybkie ładowanie bezprzewodowe 67 W, zakrzywiony wyświetlacz OLED o przekątnej 6,8 cala z adaptacyjną częstotliwością odświeżania do 120 Hz, akumulator o pojemności 5000 mAh oraz odporność na wodę i kurz IP68.

Urządzenie pokazuje trzy aparaty, w tym obiektyw w stylu peryskopu z 120-krotnym zoomem hybrydowym.
: Tech Buff PH

Domniemane urządzenia obejmują ogromny wypukłość aparatu z 120-krotnym zoomem hybrydowym, takim jak zeszłoroczny Mi 10 Ultra, a także 50-megapikselowy aparat główny. Jeśli ten telefon to rzeczywiście Mi 11 Ultra, wygląda na to, że Xiaomi porzuciło teleobiektyw 2x w poprzednim modelu, oferując zamiast tego dłuższy obiektyw zmiennoogniskowy w stylu peryskopu. Jest też ultraszeroki 12 mm, który według Tech Buff PH ma 48-megapikselowy czujnik, ulepszony z 12 megapikseli.

Xiaomi pod koniec 2020 roku ogłosiło chiński wariant standardowego Mi 11, a ostatnio zaprezentowało wersję międzynarodową. Oba są wyposażone w najwyższej klasy procesor Snapdragon 888, oferujący łączność 5G. Po ogłoszeniu tych wersji Xiaomi prawdopodobnie pójdzie z innymi wariantami, takimi jak rzekoma wersja Ultra opisana tutaj. Czas pokaże, czy to urządzenie będzie prawdziwą okazją, ale w obu przypadkach jest to interesująca koncepcja.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook