GryRTV

Zaawansowany laptop do gier Razer Blade 15 Advanced kosztuje dziś 600 USD

Najnowszy laptop do gier Razer Blade 15 Advanced jest o 600 USD niższy od zwykłej ceny w sklepie Microsoft Store. Zwykle 2600 USD (i nadal ta cena w witrynie Razera) spadła do 2000 USD. To wciąż dużo pieniędzy, ale ta konfiguracja nadrabia to solidnymi specyfikacjami. Posiada 15,6-calowy wyświetlacz FHD z szybką częstotliwością odświeżania 300 Hz, dzięki czemu Twoje gry i inne treści będą wyświetlane płynnie, a ośmiordzeniowy procesor Intel Core i7-10875H i układ graficzny Nvidia RTX 2070 Super Max-Q to potężny duet . Ten model jest również wyposażony w 16 GB pamięci RAM i dysk SSD PCIe o pojemności 512 GB (oba z możliwością aktualizacji przez użytkownika).

Jakby tego było mało, obudowa Razera nadal należy do najlepszych, jakie można znaleźć w laptopach do gier. Jest cienki, dobrze zaprojektowany, wytrzymały i niekoniecznie zdradza, że ​​jest to laptop do gier. Ale ta maszyna jest magnesem odcisków palców i może się dostać bardzo gorąco.

W zeszłym miesiącu recenzowałem bardziej zaawansowaną wersję Blade 15, która zawiera RTX 2080 Super Max-Q, większy dysk SSD i gniazdo kart SD po prawej stronie maszyny, ale poza tym jest to ta sama maszyna. Ogólnie stwierdziłem, że żywotność baterii jest lepsza niż wcześniej, a Razer dopracował układ klawiatury – a mianowicie klawisze strzałek, które powodowały u mnie błędy w pisaniu, ponieważ były zbyt blisko innych kluczowych klawiszy.

Razer Blade 15 Advanced

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ten laptop do gier jest wyposażony w 16 GB pamięci RAM, 512 GB PCIe SSD i 15,6-calowy wyświetlacz FHD z szybką częstotliwością odświeżania 300 Hz. Duet CPU / GPU laptopa obejmuje ośmiordzeniowy procesor Intel i7 dziesiątej generacji i kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 2070 Super Max-Q.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook