GryTelefony

Załóż Baby Yoda na nadgarstek dzięki smartwatchowi Vodafone i Disney’s Neo

Europejski operator komórkowy Vodafone nawiązał współpracę z Disneyem, aby wprowadzić nowy produkt do noszenia dla dzieci o nazwie Neo. Vodafone twierdzi, że Neo łączy swoje możliwości technologiczne z rozrywkowymi kotletami Disneya, oferując urządzenie do noszenia, które daje dzieciom poczucie niezależności, jednocześnie pozwalając rodzicom pozostać w kontakcie.

Najbardziej godną uwagi cechą Neo jest marka Disneya. Zegarek zaprojektowany przez Yvesa Béhara pozwala dzieciom wybierać z kolekcji „Pomocników”, które będą pojawiać się na głównym ekranie zegara, w tym „Dziecko / Mały Yoda / Grogu” z Mandalorianin, Buzz Astral z Toy Storyi Myszka Minnie. Vodafone twierdzi, że Sidekicks będą animować przez cały dzień, a firma planuje z czasem dodawać więcej postaci bez dodatkowych kosztów.

Przykład smartwatcha Neo z aplikacją Vodafone Smart do kontrolowania ustawień prywatności.
: Vodafone

Oprócz zastrzyku uroku Disneya, Neo koncentruje się głównie na utrzymywaniu kontaktu rodziców z ich dziećmi, z kilkoma dodatkowymi funkcjami smartwatcha (choć wszystko to wymaga subskrypcji Vodafone). Dzięki zegarkowi rodzice mogą dzwonić, wysyłać SMS-y i otrzymywać aktualizacje na temat lokalizacji swojego dziecka z towarzyszącej aplikacji Vodafone Smart. Rodzice mogą używać tej samej aplikacji do tworzenia „kręgu” zaufanych kontaktów do wysyłania SMS-ów i połączeń telefonicznych oraz ograniczania czasu korzystania z trybu cichego. Aby zwiększyć „niezależność” dzieci, Neo może również otrzymywać aktualizacje kalendarza, sprawdzać pogodę, śledzić aktywność i robić zdjęcia za pomocą wbudowanego 5-megapikselowego aparatu.

Urządzenia do noszenia dla dzieci nie są nową kategorią i wielu innych operatorów komórkowych, takich jak T-Mobile i oferta Verizon, podejmuje ten pomysł. Nawet Apple wszedł do gry dzięki Family Setup w systemie watchOS 7, któremu przyjrzeliśmy się na początku tego roku. Problemy z smartwatchem dla dzieci są dwojakie: rodzice muszą zdecydować, jaką część prywatności swojego dziecka są skłonni poświęcić, aby zapewnić mu bezpieczeństwo, a zazwyczaj te zegarki nie są po pierwsze świetne.

Vodafone twierdzi, że Neo zostanie wydany w Europie dopiero na początku 2021 roku, gdzie powinien być sprzedawany za 99 funtów z subskrypcją 7 funtów miesięcznie. Jeśli opakowanie Disneya Neo wzbudzi zainteresowanie Twojej rodziny, możesz zapisać się na listę oczekujących już dziś.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook