Nowości

Zaoszczędź 150 USD w stosunku do oryginalnej ceny słuchawek Sony 1000XM4 w serwisie eBay

Zwykle wolę wyróżnić najlepsze oferty, jakie można uzyskać na nowe technologie, ale czasami odnowiona oferta jest wystarczająco dobra, aby uzyskać ocenę. Słuchawki Sony 1000XM4 z redukcją szumów nie spadły poniżej 278 USD (w porównaniu z ich zwykłą ceną 349 USD), ale dobrze oceniany sprzedawca w serwisie eBay oferuje je w stanie „jak nowe” ze wszystkimi oryginalnymi akcesoriami w cenie 208 USD. Oraz z kodem oferty eBay PICKCR5 użyty przy kasie, możesz odrzucić dodatkowe 5%, łącznie 198 $ przed opodatkowaniem.

Jeśli jesteś w USA, kupowanie odnowionej technologii z serwisu eBay nie jest takim złym pomysłem, ponieważ sprzedawca zapewnia ją dwuletnią gwarancją przez Allstate. Jeśli napotkasz problem z zakupem poza okresem zwrotu lub gwarancji sprzedawcy, możesz złożyć cję, aby uzyskać naprawę lub wymianę, jeśli naprawa nie jest możliwa.

Słuchawki Sony 1000XM4 z redukcją szumów (odnowione)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

W serwisie eBay możesz kupić odnowiony zestaw bezprzewodowych słuchawek Sony WH-1000XM4 z redukcją szumów za 150 USD mniej niż zwykle. Te odnowione są podobno w stanie „jak nowy” i zawierają wszystkie oryginalne akcesoria. Wpisz kod PICKCR5 przy kasie, aby zaoszczędzić więcej.

Jeśli miałeś oko na najnowszego iPada Air firmy Apple z odświeżoną konstrukcją, szybkim procesorem A14 Bionic i portem ładowania USB-C, zmodernizowany model z 256 GB pamięci po raz pierwszy w Amazon kosztuje 70 USD. Zwykle 749 USD, to 680 USD w każdym dostępnym kolorze. Jest to o 20 USD niższe niż poprzednia najlepsza cena, zgodnie z danymi cenowymi z CamelCamelCamel.

Apple iPad Air (2020, 256 GB pamięci, Wi-Fi)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy iPad Air firmy Apple wygląda bardziej jak iPad Pro niż inne tradycyjne tablety iPad. Wyposażony jest w procesor A14 Bionic i ma 10,9-calowy wyświetlacz True Tone. W przypadku biometrii ma zamontowany z boku czujnik Touch ID.

Half-Life: Alyx art

: Valve

Gdybyś przeoczył, Okres półtrwania: Alyx dla VR jest 40% taniej z okazji jego premiery około rok temu. Zwykle 60 USD można odebrać na Steam za 36 USD do 31 marca. Oczywiście będziesz potrzebować zestawu słuchawkowego VR, aby go odtworzyć. Czy mogę zasugerować Oculus Quest 2, którego cena zaczyna się od 299 USD? Zestaw słuchawkowy można podłączyć do komputera, aby zachowywał się jak Rift, ale w przypadku bezprzewodowej alternatywy zakup aplikacji Virtual Desktop dla Quest 2 pozwoli ci grać Okres półtrwania: Alyx przez Wi-Fi bez kabli podłączonych do komputera.

Okres półtrwania: Alyx

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowsze od Valve Pół życia wpis dotyczy wyłącznie zestawów słuchawkowych VR, dzięki czemu warto go mieć. Okres półtrwania: Alyx jest prequelem Half-Life 2, obsługując kluczowe postępy fabularne, które powinny cieszyć się każdym fanem.

Zestaw słuchawkowy Oculus Quest 2 VR

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy samodzielny zestaw słuchawkowy VR firmy Oculus ma wyrafinowaną konstrukcję, wyświetlacze o wyższej rozdzielczości i szybszy procesor niż jego poprzednik.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook