Gry

Zaoszczędź 350 USD na OnePlus 8, który jest gotowy do 5G w Verizon i innych operatorach

B&H Photo oferuje najlepszą cenę, jaką widzieliśmy na OnePlus 8 w czarnej onyksowej kolorystyce. Pierwotnie 800 USD, to tylko 450 USD za odblokowany wariant Verizon, który jest jedyną wersją obsługującą UWB 5G i sub-6GHz 5G po podłączeniu do sieci Verizon. Alternatywnie działa z sieciami AT&T i T-Mobile, jeśli masz jedną z nich. Ten model pierwotnie był sprzedawany za więcej niż podstawowy OnePlus 8 ze względu na jego kompatybilność z Verizon 5G, ale w tym momencie oferta B&H obniża jego cenę poniżej ceny podstawowej.

Ten model ma 6,5-calowy ekran OLED o częstotliwości odświeżania 90 Hz. Zawiera procesor Qualcomm Snapdragon 865 z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci. Jesteśmy blisko ogłoszenia przez OnePlus swojego najnowszego telefonu, OnePlus 9, chociaż nie wiemy jeszcze, ile to będzie kosztować. Można jednak bezpiecznie założyć, że dziś prawdopodobnie będzie kosztował znacznie więcej niż ten przeceniony telefon. Dzięki tym specyfikacjom i kompatybilności z 5G możesz wiele nie przegapić, decydując się na OnePlus 8 zamiast czekać na nowy telefon.

OnePlus 8

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wariant Verizon OnePlus 8 to jedyny model, który obsługuje sieć mmWave 5G przewoźnika, a także jego sieć poniżej 6GHz. Ten jest odblokowany, więc może być również używany z AT&T i T-Mobile dla 4G lub 5G.

Minęło trochę czasu, odkąd Amazon wprowadzał rabaty na swój najnowszy sprzęt Echo, ale dziś możesz uzyskać przyzwoite obniżki cen. Jedno z najbardziej użytecznych urządzeń, Echo Dot z wbudowanym zegarem cyfrowym, kosztuje 15 USD od zwykłej ceny. To daje 45 dolarów. Amazon ma trochę kopię zapasową zamówień, twierdząc, że dostarcza je pod koniec marca lub na początku kwietnia, w zależności od twoich preferencji kolorystycznych, ale Best Buy również honoruje ofertę, jeśli wolisz nie czekać tak długo.

Sprawdź recenzję nowej Echo Dot mojego kolegi Dana Seiferta, która, jak twierdzi, ma lepszą jakość dźwięku niż poprzednia wersja.

Amazon Echo Dot z zegarem

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Amazon Echo Show z zegarem jest podobny do tańszej wersji, ale z poręcznym zegarem cyfrowym, który pomaga śledzić czas. Może również pokazywać poziom głośności lub aktualną temperaturę.

Jeśli grasz na Xbox One lub na jednej z nowych konsol Series X lub Series S, nadal istnieje sposób na uzyskanie czteromiesięcznej subskrypcji Game Pass Ultimate za tańszą niż zwykle. Najpierw musisz wykupić roczną subskrypcję EA Play, która kosztuje 30 USD. Po zrealizowaniu go na konsoli Microsoft automatycznie przekształci go w czteromiesięczną subskrypcję Game Pass Ultimate (zwykle łącznie 60 USD).

Wiele gier dostępnych za pośrednictwem EA Play jest teraz dostępnych w ramach subskrypcji Game Pass, oprócz floty nowo dodanych gier Bethesda, odkąd Microsoft niedawno przejął wydawcę gier i wiele jego studiów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook