Różności i nowinki technologia

Zaoszczędź 49 USD na AirPods firmy Apple dzięki etui do ładowania bezprzewodowego

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

W Best Buy i Amazon AirPods drugiej generacji firmy Apple, które są dostarczane z etui do ładowania bezprzewodowego, kosztują 151 USD (zwykle 200 USD) przez resztę dnia. To nie jest tak dobra okazja, jak w sierpniu, w którym przeceniono je o 60 USD, ale jest to obecnie najlepsza cena, jaką znajdziesz.

Ten model zawiera etui do ładowania bezprzewodowego, które umożliwia ładowanie słuchawek AirPods przez bezprzewodową Qi, chociaż będziesz musiał wyposażyć bezprzewodową podkładkę ładującą. Jeden z naszych ulubionych kosztuje tylko 7 USD w Amazon teraz po przypięciu kuponu na stronę produktu.

Obraz: Pierścień

Ring’s Video Doorbell 3, najnowsza wersja wydana zaledwie kilka miesięcy temu, jest tańsza o 10 USD przy zakupie za pośrednictwem Daily Steals. Wpisz kod VERGERNG przy kasie, aby otrzymać jeden za 90 USD (zwykle 100 USD). Ten model jest zupełnie nowy i jest objęty zwykłą roczną gwarancją Ring.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook