Różności i nowinki technologia

Zaoszczędź 700 USD na ogromnym 85-calowym telewizorze 4K Hisense w Best Buy

Teraz, gdy minęły ferie zimowe, oferty są nieco wolniejsze niż zwykle. Mimo to znaleźliśmy kilka promocji, o których warto dziś opowiedzieć. Jeden dotyczy 85-calowego telewizora 4K LED firmy Hisense (model 85H6510G) w Best Buy. Zwykle 1700 $, to tylko 1000 $. Sam rozmiar tego telewizora sprawia, że ​​jest to dobra okazja, zwłaszcza jeśli chcesz oglądać nadchodzące Super Bowl na dużym ekranie.

Ma również inne dobre cechy, takie jak wbudowane oprogramowanie Android TV z funkcją dublowania ekranu Chromecasta i obsługę wszystkich głównych aplikacji do przesyłania strumieniowego (z wyjątkiem Apple TV, który ma pojawić się na początku tego roku). Ten Hisense TV ma cztery porty HDMI, a panel obsługuje standardy Dolby Vision, HDR 10 i HLG HDR.

W celu dogłębnego testowania telewizorów zacząłem polegać na stronie z recenzjami Rtings.com. W recenzji tego modelu napisano, że model H6510G to wariant Hisense H6570G z Black Friday, który jest sprzedawany wyłącznie w Best Buy. Mimo to witryna twierdzi, że lepiej wyświetla natywne treści 4K i ma lepszy współczynnik kontrastu niż H6570G. Ale zauważył, że ten model ma wąskie kąty widzenia, a jego dokładność kolorów nie jest świetna po wyjęciu z pudełka.

Telewizor Hisense 85-calowy H6510 4K HDR

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ogromny telewizor LED 4K firmy Hisense nie kosztuje fortuny. Ten 85-calowy model jest dostarczany z wbudowanym oprogramowaniem Android TV i ma cztery porty HDMI. Jest dostępny wyłącznie w Best Buy.

Samsung Galaxy Watch Active 2 (44 mm) ostatniej generacji jest mocno przeceniony w Amazon. Zwykle wynosi około 330 USD, po raz pierwszy jest to 250 USD. Z pewnością nie jest to zła cena, biorąc pod uwagę większy rozmiar obudowy z odblokowaną kompatybilnością LTE. W momencie publikacji zarówno złoty, jak i czarny kolor tego smartwatcha kosztują 250 USD. O dziwo, mniejszy rozmiar 40 mm kosztuje co najmniej 310 USD w Amazon.

Nie daj się zmylić cenami tego modelu Best Buy. Sprzedaje model 40 mm za 250 USD i 44 mm za 270 USD, ale nie są one przystosowane do LTE.

Samsung Galaxy Watch Active 2 (44mm, LTE)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Samsung Galaxy Watch Active 2 nie jest już najnowszym smartwatchem firmy, ale nadal jest to solidna wartość. Ma gładką, czułą na dotyk ramkę do przewijania oprogramowania, które można na nią pobrać.

Discovery Plus, płatna usługa przesyłania strumieniowego Discovery Channel, została uruchomiona dzisiaj. Firma Verizon ogłosiła, że ​​zarówno nowi, jak i obecni klienci (w planach Play More Unlimited lub Get more Unlimited) mogą otrzymać bezpłatny rok nowej usługi jako darmowy dodatek. Zgodnie z komunikatem prasowym Verizon, możesz sprawdzić, czy się kwalifikujesz, otwierając aplikację My Verizon, a następnie klikając ikonę menu „Więcej”. Następnie dotknij „Dodatki i aplikacje”, a następnie „Rozrywka”, a następnie wybierz „Dowiedz się więcej” pod pozycją Discovery Plus. Następnie musisz utworzyć konto w usłudze, aby skorzystać z oferty.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook