GryRTV

Zaoszczędź 80 USD na najnowszym MacBooku Pro z procesorem M1

Apple MacBook Pro z nowym procesorem M1 jest jednym z najbardziej wydajnych laptopów na rynku pod względem kosztów, a ten koszt jest dziś nieco niższy niż zwykle. Amazon i B&H Photo wybrały po 80 dolarów z normalnej ceny modelu podstawowego 1299 dolarów. Przy kasie zapłacisz 1219 USD, czyli tylko 20 USD więcej niż najniższa dotychczas cena. Innymi słowy, jeśli czekałeś na transakcję, dzisiaj nie jest zły dzień, aby to zrobić. Jednak ta cena jest ustalona tylko dla opcji w kolorze srebrnym.

W przeciwieństwie do MacBooka Air wyposażonego w M1, ten podstawowy model Pro ma wentylator, a także ośmiordzeniowy procesor graficzny zamiast siedmiu w Air.

Apple MacBook Pro 13 z M1

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Model MacBook Pro z końca 2020 r. To flagowy laptop Apple, który jest teraz zasilany nowym, niestandardowym układem krzemowym giganta technologicznego o nazwie M1. Wiele konfiguracji jest objętych rabatem od 1219 USD.

Chcesz zmienić usługę strumieniowego przesyłania muzyki lub wskoczyć na nią po raz pierwszy? Usługa HiFi firmy Tidal zapewnia dźwięk o wysokiej przepływności i obsługę formatów, takich jak Sony 360 Reality Audio i Dolby Atmos Music. Niezależnie od tego, czy zamierzasz w pełni korzystać z funkcji przyjaznych audiofilom tej usługi, czy po prostu chcesz dołączyć do czegoś, co jest tanie, Best Buy ma roczną subskrypcję HiFi za jedyne 50 USD (zwykle 120 USD rocznie). Pamiętaj, że odnawia się automatycznie, więc musisz go ręcznie zaznaczyć, aby nie odnawiać, jeśli nie chcesz, aby tak się stało.

12-miesięczna subskrypcja Tidal HiFi

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Poziom HiFi w usłudze strumieniowego przesyłania muzyki Tidal oferuje obsługę formatów Dolby Atmos Music i Sony 360 Reality Audio. Obiecuje również mistrzowskie utwory wielu artystów.

Paper Mario: The Origami King dla Nintendo Switch nie widziało wielu (lub naprawdę żadnych) rabatów od czasu jego premiery w 2020 r. 15 USD zniżki to niewiele, ale jest to obecnie wyprzedaż w Best Buy, która sprowadza fizyczną wersję gry do 45 $. Recenzja mojego kolegi, Andrew Webstera, chwaliła jego zabawne pisanie i sprytną rozgrywkę RPG.

Paper Mario: The Origami King

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowsze Nintendo Paper Mario tytuł na Nintendo Switch pozwoli ci odkryć świat origami pełen postaci origami.

Jeśli wczoraj przegapiłeś post Seana Hollistera, nadal możesz zdobyć kopię Cyberpunk 2077 na PS4 i Xbox One (obie wersje są kompatybilne z konsolami nowej generacji) za znacznie mniej niż zwykłą cenę 60 USD. To już nie 30 USD, ale obecna cena 35 USD to nadal niezła okazja.

Cyberpunk 2077

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

CD Projekt Red jest bardzo wyczekiwany Cyberpunk 2077 jest tutaj. Podczas gdy gra wymaga pewnych poprawek błędów, wersja na PC jest szczególnie wspaniała.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook