GryRTV

Zaoszczędź do 100 USD na jednych z najlepszych telewizorów 4K w serwisie eBay

W serwisie eBay przez ograniczony czas trwa świetna oferta obejmująca całą witrynę, no cóż, wiele rzeczy. Plik kod oferty PICKSUMMER15 jest aktywny do 16 maja (do godziny 23:59 czasu pacyficznego) i po zastosowaniu (za pośrednictwem Android Police). Kod pojawi się automatycznie przy kasie, gdy w koszyku znajdują się kwalifikujące się produkty, ale musisz zaznaczyć to pole, aby go aktywować. Warunki mówią, że można go użyć dwa razy, co jest imponujące.

Aby otrzymać maksymalną zniżkę w wysokości 100 USD, musisz wydać ponad 666 USD. Mając to na uwadze, zakup telewizora 4K w ramach tej umowy wydaje się sprytnym pomysłem.

Przeszukaliśmy różne strony eBay, aby dowiedzieć się, które produkty kwalifikują się do rabatów, a oferowane telewizory były lepsze niż oczekiwano. W rzeczywistości znaleźliśmy kilka modeli zawartych w przewodniku redaktora wiadomości Chrisa Welcha na temat najlepszego telewizora do gier do sparowania z PS5 lub Xbox Series X, chociaż nie jest jasne, ile zapasów jest dostępnych dla każdego modelu. Ponadto ostateczna cena może nie być najniższą ceną, jaką widzieliśmy w przypadku tych modeli, ale są one lepsze niż to, co oferują obecnie inni sprzedawcy.

Najpierw jest 65-calowy telewizor TCL Mini LED QLED 4K z serii 6 (model 65R635). Cena w serwisie eBay wynosi 1100 USD, ale ten kod oferty obniża ją o 100 USD, zanim podatki zaczną obowiązywać. Telewizor QLED obsługuje 120 Hz w rozdzielczości 1440p – którą obsługuje Xbox Series X – ale osiąga 60 Hz dla rozgrywki 4K. Obsługuje również zmienną częstotliwość odświeżania (VRR) i automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM).

Telewizor QLED z serii TCL 6 (65-calowy)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Chociaż nie może osiągnąć 120 Hz w 4K, seria TCL 6 ma niesamowitą jakość obrazu, która jest znacznie wyższa niż jej cena. Obsługuje także VRR, ALLM i inne konsole nowej generacji.

Jeśli chcesz uaktualnić do OLED, 55-calowy model CX firmy LG kosztuje 1296 USD po wejściu w życie kodu oferty. LG CX ma doskonały wyświetlacz OLED i obsługę HDMI 2.1, co otwiera drzwi do rozdzielczości 4K z częstotliwością do 120 Hz. Podobnie jak powyższy model TCL, obsługuje również VRR i ALLM.

LG CX (55-calowy)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

OLED z serii CX firmy LG zapewnia wspaniały obraz z idealną czernią – plus cztery porty HDMI 2.1, które są gotowe do obsługi funkcji Xbox Series X i PS5, takich jak granie z częstotliwością 120 Hz w rozdzielczości 4K.

: Chris Welch / The Verge

Najbardziej zaawansowaną opcją, jaką znaleźliśmy – kosztuje 1698 USD, po obniżce – był 55-calowy telewizor Samsung Neo QLED QN90A 4K. To pierwsza seria telewizorów LCD firmy, w której zastosowano technologię podświetlenia Mini LED, która zapewnia lepszy kontrast i wyższą jasność. Posiada również port HDMI 2.1, pozwalający na potężny komputer PC lub konsolę do gier i obsługę 4K z częstotliwością do 120 Hz.

Samsung Neo QLED QN90A (55-calowy)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Telewizory Samsung Neo QLED to flagowe modele firmy na rok 2021 z podświetleniem Mini LED dla lepszego kontrastu i jasności, które mogą przyćmić każdy OLED. Mają HDMI 2.1 i nowy Game Bar ze skrótami do funkcji takich jak VRR i współczynnik proporcji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook