GryNowości

Zaoszczędź na 55-calowym telewizorze OLED Vizio, odnowionym Sony 1000XM4 i nie tylko

Czy uwierzysz, że jest już piątek? Oznacza to, że nadszedł czas na podsumowanie ofert technicznych w tym tygodniu, które są lepsze niż pozostałe. Każdego tygodnia przeglądamy setki ofert od różnych sprzedawców detalicznych, wybierając tylko najlepsze wyprzedaże, o których warto opowiedzieć. Zanim nadejdzie piątek, niektóre z nich zwykle wygasły, ale poniżej zamieściliśmy te dobre, które wciąż się pojawiają.

Ciesz się pogodą w ten weekend, jeśli na zewnątrz zaczyna robić się ładnie.


Oszczędź 10 $ na Super Mario 3D All-Stars zanim zakończy się 31 marca

Z powodów, które tylko Nintendo może wyjaśnić, Super Mario 3D All-Stars nie będzie już produkowany po 31 marca. Nawet cyfrowa wersja gry zostanie wycofana z eShopu. Jeśli więc chcesz grę, która wciąż jest stosunkowo łatwa do znalezienia (i niedroga w zakupie), udaj się do Walmart, gdzie możesz pobrać kompilację zawierającą Super Mario 64, Super Mario Sunshine, i Super Mario Galaxy za 50 $.

Super Mario 3D All-Stars

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontynuacja Nintendo Super Mario All-Stars wydaniu na SNES, firma wydała tę kompilację przełomowych tytułów 3D, w tym Super Mario 64, Super Mario Sunshine, i Super Mario Galaxy.


Zaoszczędź 150 USD na słuchawkach Sony WH-1000XM4, kupując odnowione w serwisie eBay

Zwykle zalecamy kupowanie nowych produktów, jeśli to możliwe (zwłaszcza słuchawek), ale ta oferta jest zbyt dobra, aby z niej zrezygnować. W serwisie eBay dobrze oceniany sprzedawca oferuje jak nowy zestaw wysokiej klasy słuchawek Sony z redukcją szumów za 208 USD przed opodatkowaniem (pierwotnie 349 USD za nowe). I z kodem oferty PICKCR5 dodany przy kasie, możesz obniżyć cenę do 198 USD.

Często prezentujemy oferty dotyczące tego modelu. I jest ku temu powód: brzmią fantastycznie i są wygodne. Jeśli chcesz zobaczyć, o co im chodzi – i zaoszczędzić sporo pieniędzy – sprawdź tę ofertę.

Słuchawki Sony 1000XM4 z redukcją szumów (odnowione)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

W serwisie eBay możesz kupić odnowiony zestaw bezprzewodowych słuchawek Sony WH-1000XM4 z redukcją szumów za 150 USD mniej niż zwykle. Te odnowione są podobno w stanie „jak nowy” i zawierają wszystkie oryginalne akcesoria. Wpisz kod PICKCR5 przy kasie, aby zaoszczędzić więcej.


55-calowy telewizor OLED Vizio wraca do 1000 USD w Best Buy

Minął około miesiąca i zmiana od czasu, gdy Vizio obniżył cenę swojego debiutanckiego telewizora OLED do 1000 USD, ale ten czas wrócił. Panel OLED tego modelu ma niezrównaną jakość obrazu i dokładność kolorów w porównaniu z wyświetlaczem LCD, a jego porty HDMI 2.1 umożliwiają Xbox Series X, PS5 i komputerom PC z niektórymi kartami graficznymi wyświetlanie do 4K z prędkością 120 klatek na sekundę w grach, które go obsługują.

Telewizor OLED Vizio 4K

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Vizio jest nowicjuszem w przestrzeni telewizorów OLED, ale używa tego samego pięknego panelu LG, co wszyscy inni – i wycenia go za znacznie mniej. Vizio OLED powinien idealnie pasować zarówno do Xbox Series X, jak i PlayStation 5, dzięki płynnym możliwościom grania w rozdzielczości 120 Hz 4K, a idealna czerń sprawi, że zawartość Netflix będzie wyglądać świetnie.


Oszczędź 10 $ na Monster Hunter Rise dla Nintendo Switch

W serwisie eBay możesz zdobyć nowy Monster Hunter Rise za 50 USD zamiast 60 USD. To niewielka zniżka na grę, która została właśnie wydana w piątek 26 marca. Ale jeśli chcesz wskoczyć (i możesz poczekać kilka dni, aż ta fizyczna wersja zostanie dostarczona), zaoszczędzisz trochę dzięki tej umowie. Sprawdź naszą recenzję tej gry.

Monster Hunter Rise

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy Łowca potworów na Nintendo Switch jest dostępna wyłącznie na platformie do czasu premiery wersji na komputery PC w 2022 roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook