NowościTelefony

Zaoszczędź na AirPods, AirPods Pro i innych urządzeniach Apple w ten weekend

Jeśli chcesz zrobić świąteczne (lub osobiste) zakupy przed Czarnym Piątkiem i Cyberponiedziałkiem, w tym tygodniu odbyło się kilka świetnych ofert na bezprzewodowe słuchawki douszne, tablety i nie tylko, które wciąż są dostępne. Zawsze popularne i niezawodne AirPods firmy Apple po raz pierwszy spadły do ​​100 USD (zwykle około 130 USD), co jest najbardziej przystępną ceną, jaką widzieliśmy. Zarówno Amazon, jak i Costco oferują ofertę, jeśli chcesz złapać zestaw.

: Chris Welch / The Verge

Bezprzewodowe słuchawki douszne Apple AirPods Pro z redukcją szumów nie odnotowują tak gwałtownych spadków cen, ale Back Market sprzedaje odnowione modele za 180 USD (zwykle 250 USD nowe). Są w stanie „idealnym”, zgodnie ze standardami Back Market, a firma remontowa opisuje je jako „prawie doskonałe, w 100% funkcjonalne”, czyli takie, jakich oczekuje się od zestawu używanych słuchawek. Ten zakup jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i roczną gwarancją za pośrednictwem Back Market.

Najlepsza cena nowego AirPods Pro, jaką widzieliśmy, wynosiła 185 USD za cenę Woot jako wyłączność dla członków Amazon Prime. Wyobrażam sobie, że niedługo zobaczymy cenę 180 USD za nowy zestaw, ale jeśli będziesz potrzebować trochę teraz, odnowiona opcja Back Market wydaje się być dobrą wartością.

: Dan Seifert / The Verge

Do niedzieli możesz dostać 50 USD ze smartwatcha Apple Watch SE w Target, co obniża koszt wersji GPS 40 mm do 230 USD. Poprzednie rabaty zmniejszyły go tylko o 20 USD, więc jest to czas na zakup, jeśli czekałeś na ofertę. Apple Watch Series 3 znajduje się w cenie poniżej 200 dolarów, więc mam wątpliwości, że spadnie znacznie dalej. Amazon oferuje teraz tę ofertę, chociaż nie jest jasne, jak długo potrwa sprzedaż.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Do niedzieli Amazon oferuje kilka swoich tabletów Fire w najniższych cenach, jakie widzieliśmy. Mój kolega Taylor Lyles przedstawił wszystkie indywidualne oferty w tym poście, ale jeśli szukasz tylko kilku opcji, mamy dla Ciebie wszystko. Fire HD 8 kosztuje tylko 55 USD (35 USD zniżki), a większy tablet Fire HD 10 kosztuje 80 USD (70 USD).

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook