FotoNowościRTV

Zaoszczędź na Apple AirPods i innych resztkach Prime Day 2020 w ten weekend

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Jeśli w ogóle nie zwróciłeś uwagi na to, co wydarzyło się w tym tygodniu w dziedzinie technologii, przegapiłeś ogłoszenie iPhone’a 12 wraz z Amazon Prime Day 2020. Możesz zamówić w przedsprzedaży iPhone’a 12 tutaj, ale jeśli chodzi o Prime Day 2020, niektóre z te umowy są nadal realizowane. Jest to dalekie od tego, o czym mówiliśmy we wtorek i środę, z 80-krotnymi najlepszymi ofertami technicznymi, jakie widzieliśmy ostatnio. Ale to, co zostało, nadal warto sprawdzić.

Po pierwsze, Daily Steals sprzedaje AirPods drugiej generacji z przewodowym etui ładującym, które pasuje do oferty Prime Day w wysokości 115 USD. Aby uzyskać tę cenę, wprowadź kod VERGEPODS przy kasie. Są to modele nowe / z otwartym pudełkiem, które są dostarczane z opakowaniem detalicznym i wszystkimi oryginalnymi akcesoriami, i są objęte roczną gwarancją w ramach Daily Steals.

  • Apple AirPods z etui do ładowania bezprzewodowego kosztuje 160 USD w Walmart and Target (zwykle 200 USD).
  • Bezprzewodowe wkładki douszne Jabra Elite 75t są tańsze o 30 USD od ich zwykłej ceny w Amazon i Best Buy. Zwykle 180 dolarów, to 150 dolarów w tytanowej czerni lub złotej / beżowej kolorystyce.
  • Aparat Sony ZV-1 kosztuje 700 USD w Best Buy, co jest znacznie obniżone w stosunku do zwykłej ceny 800 USD.

  • Microsoft Surface Pro X w kolorze czarnym (procesor SQ1, 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci) kosztuje 800 USD w Microsoft Store (zwykle 1000 USD).

  • Surface Pro 7 (Core i5, 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci) kosztuje 800 USD w sklepie Microsoft Store (zwykle 1000 USD).

  • Kup inteligentny wyświetlacz Google Nest Hub Max i nowy Chromecast z Google TV za 245 USD w Target (zwykle 280 USD razem).

  • Laptop Lenovo Yoga C940 (4K, i7, 16 GB RAM, 512 GB) kosztuje 1200 USD w Best Buy (zwykle 1500 USD), czyli o 200 USD mniej niż jego poprzednia najlepsza cena.

  • Zremasterowana wersja Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 jest przeceniony na PS4 i Xbox One w Amazon, spadając z 40 do 34 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook