Gry

Zaoszczędź na członkostwie PlayStation Plus przed premierami na PS5

Roczna subskrypcja PlayStation Plus zwykle kosztuje 60 USD, ale jest dostępna za prawie połowę tej ceny na CDKeys.com. Będziesz potrzebować tej usługi, aby teraz grać w gry na PS4 online i jest to szczególnie dobra oferta, jeśli planujesz uaktualnić do PS5 w tym roku. Na nowej konsoli ta subskrypcja zapewni Ci dostęp do PlayStation Plus Collection, zestawu kilku uznanych klasyków PS4 (w tym Persona 5, Bloodborne, Bóg wojnyi nie tylko), które będą dostępne do pobrania a la Xbox Game Pass.

Każda obniżka cen jest mile widziana w przypadku usługi, która jest niezbędna dla większości graczy PlayStation, więc wskocz na to, niezależnie od tego, czy zamierzasz jej użyć teraz, czy schować kod, gdy będziesz go potrzebować w następnej kolejności.

Nadal możesz dostać dobrą ofertę na 128 GB wersji najnowszego iPada Apple. Zwykle 429 USD, w Amazon kosztuje 395 USD w każdym kolorze. Ten model ma ten sam projekt co poprzednia generacja, ale jego procesor został znacznie ulepszony, przeskakując z A10 do A12 Bionic, który można również znaleźć w znacznie droższym iPadzie Air (2019).

Do dnia premiery 2 października możesz zaoszczędzić 100 USD na kosztach nowego Samsunga Galaxy S20 FE 5G w Amazon, Best Buy i B&H Photo. Telefon będzie kosztował 700 dolarów, kiedy wyjdzie, ale 600 dolarów to znacznie lepsza oferta. Możesz przeczytać wszystko o tej poprawionej wersji Galaxy S20 tutaj.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook