GryNowości

Zaoszczędź na subskrypcjach PS Plus, routerach Wi-Fi mesh Eero 6 i nie tylko

Jaki był dla Ciebie pierwszy tydzień lutego? Dobrze, mam nadzieję. Postawiliśmy na prostotę, publikując oferty weekendowe, udostępniając szereg najlepszych rabatów, jakie widzieliśmy w tym tygodniu. Niezależnie od tego, czy właśnie masz PS5 i chcesz niedrogiego sposobu na uzyskanie członkostwa PS Plus, Twój dom desperacko potrzebuje lepszego zasięgu i szybkości Wi-Fi, czy też potrzebujesz niedrogiego głośnika Sonos, możesz znaleźć coś, co chcesz poniżej.


Zaoszczędź na członkostwie PS Plus

Ta umowa była bardzo popularna wśród czytelników i łatwo zrozumieć, dlaczego. Roczna subskrypcja PS Plus, usługi online firmy Sony, która umożliwia co miesiąc grę wieloosobową i bezpłatne tytuły, zwykle kosztuje 60 USD. Ale sprzedawca kluczy cyfrowych, Eneba, oferuje go Skraj czytelników za 28 dolarów, kiedy wprowadzą kod oferty VERGE28.

Słodząc wartość, możesz uzyskać dwa lata usługi (otrzymasz je w postaci dwóch unikalnych kodów, które wprowadzisz w PS Store) za jedyne 56 USD, używając kodu oferty VERGEFEB przy kasie.

Dzięki PS Plus w tym miesiącu możesz zdobyć Zniszczenie AllStars i Control Ultimate Edition na PS5 jako dodatkowe korzyści.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store. Skraj czytelnicy mogą dostać jeden rok za 28 dolarów z kodem VERGE28 wprowadzane przy kasie lub dwa lata usługi za 56 USD za pomocą kodu VERGEFEB.


Eero 6

: Eero

Najnowsze routery Wi-Fi typu mesh firmy Eero są przecenione

Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać pojedynczy router Wi-Fi, czy skonfigurować pakiet różnorodnych, który zapewni szerszy zakres zasięgu Wi-Fi w Twoim domu, w przypadku produktów Eero firmy Amazon można znaleźć kilka dobrych ofert.

Jeśli chcesz rozwiązanie dla całego domu, router Eero 6 (obsługujący Wi-Fi 6) jest dostarczany w pakiecie z dwoma przedłużaczami Eero 6 za 223 USD (zwykle 279 USD). Ale jeśli chcesz zacząć od pojedynczego routera Eero 6, to tylko 103 USD (w porównaniu z 129 USD). (Zwróć uwagę, że router Eero 6 ma dwa porty Ethernet, podczas gdy przedłużacze są tylko bezprzewodowe.)

Router siatkowy Eero 6 + dwa przedłużacze Eero 6

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

System routerów kratowych Eero 6 obejmuje do 5000 stóp kwadratowych i jest dobry dla prędkości Internetu do 500 Mb / s. Obsługuje również Zigbee do łączenia inteligentnych urządzeń domowych.


Sonos Play: 1 obrazy

Złap odnowiony Sonos Play: 1 za 99 $

Sonos sprzedaje na swojej stronie odnowione głośniki Play: 1 Wi-Fi za 99 USD. To solidna inwestycja, jeśli chcesz zbudować swoją kolekcję głośników Sonos w przystępnej cenie. Jest trochę długi, ponieważ pierwotnie został wydany w 2013 roku, ale nadal jest obsługiwany przez platformę S2 Sonos i aplikację mobilną. Te głośniki powinny wyglądać i działać jak nowe i są objęte roczną gwarancją firmy Sonos.

Sonos Play: 1 głośnik (odnowiony)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Głośnik bezprzewodowy Sonos Play: 1 obsługuje odtwarzanie Wi-Fi i jest obsługiwany przez platformę Sonos S2 i aplikację.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook