Gry

Zaoszczędź na Super Mario 3D All-Stars, zanim będzie trudniej go znaleźć

Jeśli posiadasz Nintendo Switch i lubisz Super Mario kończy się czas na zakup Super Mario 3D All-Stars. Począwszy od 31 marca Nintendo wycofa grę ze sklepu internetowego, a fizyczne kopie będą prawdopodobnie droższe / trudniejsze do znalezienia.

Jeśli chcesz kupić tę kompilację, możesz kupić fizyczną kasetę za 50 USD (10 USD) taniej już teraz w Best Buy i Walmart. Zawiera trzy porty HD dla landmark 3D Mario tytuły, w tym Super Mario 64 i Super Mario Galaxy.

Super Mario 3D All-Stars

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontynuacja Nintendo Super Mario All-Stars wydaniu na SNES, firma wydała tę kompilację przełomowych tytułów 3D, w tym Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy.

Jeśli szukasz telewizora OLED i chcesz zaoszczędzić trochę gotówki, Best Buy ma bardzo dobrą ofertę na 65-calowy telewizor OLED Vizio. Zwykle 2000 USD można kupić za 1500 USD. Jest to telewizor 4K OLED, co czyni go idealną opcją dla osób, które posiadają lub niedawno kupiły konsolę do gier PS5 lub Xbox Series X / S.

65-calowy OLED Vizio

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Vizio jest nowicjuszem w telewizorach OLED, ale używa tego samego pięknego panelu LG, co wszyscy inni – i wycenia go za znacznie mniej. Vizio OLED powinien idealnie pasować zarówno do Xbox Series X, jak i PlayStation 5, dzięki płynnym możliwościom grania w rozdzielczości 120 Hz 4K, a idealna czerń sprawi, że zawartość Netflix będzie wyglądać świetnie.

Samsung prowadzi obecnie Odkryj wiosenną wyprzedaż, która potrwa do 28 marca. Jedna wyjątkowa oferta dotyczy zegarka Galaxy Watch 3 – firma sprzedaje urządzenia do noszenia z Androidem już od 249 USD, jeśli kupisz model Bluetooth / Wi-Fi w 41 mm. Jeśli chcesz mieć taki, który obsługuje 4G LTE i jest kompatybilny z głównymi operatorami telefonicznymi, w tym AT&T i Verizon, możesz kupić taki, który zaczyna się od 300 USD.

Samsung Galaxy Watch 3 (41 mm, Bluetooth, Wi-Fi + 4G LTE)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Galaxy Watch 3 był jednym z lepszych smartwatchów Samsunga i jest jedną z lepszych opcji dla użytkowników Androida, którzy chcą nosić urządzenie korzystające z tego systemu operacyjnego. Wyposażony jest w obrotową ramkę do nawigacji i zawiera jasny, kolorowy wyświetlacz o ostrej rozdzielczości.

Pomimo tego, że Jabra Elite 65t jest jedną ze starszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych na rynku, nadal są dobrym produktem do polecenia, jeśli szukasz alternatywy dla AirPods firmy Apple. Możesz kupić nową parę za 50 USD w Amazon i Best Buy.

Jabra Elite 65t

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra Elite poprzedniej generacji mają subtelną konstrukcję, a za tę cenę oferują długi czas pracy na baterii, solidne połączenie i są dostarczane z kompaktowym futerałem.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook