Telefony

Zapowiedziano specjalną edycję Fortnite Nintendo Switch dla Europy

Nintendo wypuszcza nowy Fortnite-tematyczna edycja specjalna Przełącz w przyszłym miesiącu, za pośrednictwem NintendoLife. Pakiet zawiera żółto-niebieskie Joy-Cons – te ostatnie z Battle Bus wyrytym wokół przycisku Home – oraz dok z różnymi dobrze znanymi Fortnite Skórki. Sam tablet Switch ma również znaki z tyłu.

Fortnite jest preinstalowany na Switchu, a pakiet zawiera 2000 V-dolców oraz kilka ekskluzywnych elementów kosmetycznych. Wygląda jednak na to, że została ogłoszona tylko w regionach PAL, jednak – NintendoLife podaje datę wydania 30 października dla Europy i 6 listopada dla Australii i Nowej Zelandii.

Nie ma jeszcze żadnych informacji na temat wydania dla Stanów Zjednoczonych lub innych regionów. Może to być jednak popularny przedmiot świąteczny – szczególnie w przypadku Fortnite obsesje, którzy nie mogą już grać w wersję na iOS w podróży.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook