GryOprogramowanieRTV

Zdecydowanie potrzebujesz tych 11 podstawowych aplikacji Apple Watch

Każdy nowy model zegarka Apple Watch ma dodatkowe funkcje i możliwości, a kwitnący ekosystem aplikacji innych firm sprawia, że ​​zegarek do monitorowania kroków i tętna jest jeszcze bardziej przydatny: aplikacje, które pomagają Ci załatwić sprawy, przejść od punktu A do punktu B, uzyskać odpowiedzi na swoje pytania i ogólnie żyć dalej bez konieczności ciągłego sięgania do kieszeni po telefon. To są nasze ulubione.

Rzeczy

Rzeczy za pośrednictwem Davida Nielda

Jeśli chcesz zwiększyć swoją produktywność, musisz wypróbować Things: aplikacja jest tak wszechstronna, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o organizację Twojego życia i codziennych zadań, a ponadto zawiera aplikacje towarzyszące na telefon i komputer stacjonarny. Część aplikacji Apple Watch pozwala zobaczyć, co musisz zrobić, zaznaczyć pozycje na listach rzeczy do zrobienia i nie tylko, wszystko z nadgarstka. Będzie Cię to kosztować, ale jest to aplikacja, która uzasadnia wydatki.

Rzeczy (9,99 USD)

Małe armie

Tiny Armies via David Nield

Gry zwykle nie działają na małym ekranie Apple Watch, ale Tiny Armies jest wyjątkiem. Jego prosta rozgrywka i grafika sprawiają, że jest idealny do spędzenia kilku minut bezczynności w szybkich seriach, a wrażenia na Apple Watch nie różnią się zbytnio od grania na iPhonie lub iPadzie. Celem gry jest podbicie armii przeciwnika za pomocą starannego myślenia strategicznego i kilku dobrze umiejscowionych machnięć palcem.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook