Gry

Zdobądź dziś PlayStation Plus na dwa lata za jedyne 58 USD

Jeśli podczas wakacji otrzymałeś PS5 w prezencie lub nadal posiadasz PS4 i musisz odnowić swoje członkostwo PlayStation Plus, możesz zgarnąć dwie roczne subskrypcje PlayStation Plus na Enebie za 58 USD po wprowadzeniu kodu rabatowego 2021PLUS przy kasie (do wyczerpania zapasów). Zwykle jeden rok PlayStation Plus przywróciłby 60 USD, więc uzyskanie dwóch rocznych subskrypcji za mniej niż normalna cena detaliczna to prawdziwa okazja, a ta promocja prawdopodobnie szybko się wyprzeda.

Idealnie jest to świetne rozwiązanie dla użytkownika PS4 lub PS5, który chce gromadzić subskrypcje PlayStation Plus przez następne dwa lata lub jeśli chcesz podarować jedno członkostwo PlayStation Plus znajomemu, a drugie zachować dla siebie. Jeśli nie potrzebujesz więcej niż jednego członkostwa PlayStation Plus, Eneba ma kolejną promocję, która pozwala na zakup jednego roku za jedyne 30 USD z kodem JANDEALS. W przeciwnym razie bez kodu kosztuje 31 USD.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Roczna subskrypcja PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie bonusów, takich jak darmowe gry co miesiąc i wyjątkowe rabaty w PlayStation Store. Możesz otrzymać dwie roczne subskrypcje za 58 USD z kodem 2021PLUS wprowadzone przy kasie.

Podczas testowania umowy stwierdziłem, że plik 2021PLUS kod rabatowy zadziała tylko wtedy, gdy masz w koszyku dwie roczne subskrypcje PlayStation Plus. Kody są również ograniczone do regionu, więc aby zrealizować członkostwo, będziesz potrzebować konta PlayStation Network w USA.

PlayStation Plus to płatna usługa subskrypcji online, która zapewnia członkom mnóstwo korzyści, w tym między innymi okazjonalne rabaty podczas wyprzedaży w PlayStation Store i bezpłatne gry, które zwykle zmieniają się co miesiąc. Subskrypcja PlayStation Plus jest kompatybilna zarówno z PS4, jak i PS5.

Dodatkowo posiadacze PS5 otrzymują dodatkową zachętę do posiadania aktywnej subskrypcji PlayStation Plus: dostęp do Kolekcji PlayStation Plus, cyfrowej biblioteki gier „definiujących generację”, które zostały wydane na PS4, np. Bloodborne, Bóg wojny, i Ratchet and Clank.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook