GryRTV

Zdobądź dziś PlayStation Plus na dwa lata za jedyne 58 USD

Zawsze lubię tę porę roku. Zwykle biorę trochę czasu wolnego w pracy i traktuję to jako świetną okazję, aby uporać się z rosnącymi zaległościami w grach. Zbliżający się rok i mnóstwo wspaniałych gier już dostępnych (a jeszcze więcej w ciągu najbliższych kilku lat), to naprawdę wspaniały czas, aby zostać graczem.

Dzisiejsze oferty przedstawiają niesamowitą ofertę dla właścicieli PS4 i PS5, wyprzedaż 27-calowego monitora Dell do gier 1440p, a także kilka okazji na świetne słuchawki i bezprzewodowe słuchawki douszne.

Zdobądź dwa lata PlayStation Plus za mniej niż 60 USD

Jeśli byłeś jednym ze szczęśliwców, którzy zgarnęli PS5, polecam skorzystać z tej oferty subskrypcji PlayStation Plus na Eneba.com. Zwykle 60 USD za Sony to tylko 32 USD. Jeśli jednak chcesz uzyskać największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, zdecydowanie radzę zakupić dwie roczne subskrypcje PlayStation Plus. Możesz go zdobyć za 58 $ za pomocą kodu DECEMBERPLUS przy kasie.

To świetna cena, jeśli chcesz online dla wielu graczy, darmowe gry miesięczne i dostęp do kolekcji PlayStation Plus, cyfrowej kompilacji gier PS4 definiujących generację, dostępnych wyłącznie dla użytkowników PS5 z aktywnym członkostwem PlayStation Plus.

I tak, to członkostwo będzie nadal działać na konsolach PS4.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Roczna subskrypcja PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie bonusów, takich jak darmowe gry co miesiąc i wyjątkowe rabaty w PlayStation Store. Możesz dostać dwa lata za 58 $ z kodem DECEMBERPLUS przy kasie.

Kup 27-calowy monitor do gier Dell 1440p za 450 USD

Jeśli niedawno zaktualizowałeś swój komputer do gier, aby zapewnić wrażenia z gier w rozdzielczości 1440p i potrzebujesz monitora obsługującego wyższą rozdzielczość, monitor do gier Dell S2721DGF kosztuje do 450 USD (zwykle 610 USD) na bezpośredniej stronie internetowej firmy. Ten monitor obsługuje technologię Nvidia G-Sync, zawiera panel IPS o proporcjach 16: 9 i obsługuje HDR400 z 98-procentową gamą kolorów DCI-P3.

Monitor do gier Dell 27: S2721DGF

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

27-calowy monitor do gier 1440p o konstrukcji, która wygląda jak mieszanka stylów Dell Alienware i XPS z tyłu. Ten monitor jest również zgodny z oprogramowaniem G-Sync firmy Nvidia.

Zaoszczędź do 120 USD na bezprzewodowych słuchawkach Sennheiser Momentum 3 z redukcją szumów

Jeśli potrzebujesz wygodnej pary słuchawek z redukcją szumów i nie przeszkadza Ci wydać sporo grosza na lepszą jakość dźwięku, słuchawki Sennheiser trzeciej generacji Momentum Wireless są doskonałe. W Amazon możesz kupić te słuchawki bezprzewodowe już za 280 USD, jeśli kupisz je w kolorze czarnym lub za 300 USD w kolorze białym.

Sennheiser Momentum Wireless (trzecia generacja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Trzecia generacja słuchawek Sennheiser Momentum Wireless, które zapewniają szczegółową, bogatą w basy jakość dźwięku i wygodnie zakładają się na uszy, jeśli planujesz ich używać przez dłuższy czas.

Apple AirPods Pro kosztuje poniżej 200 USD (ponownie) w Woot

To nie jest najniższa cena, jaką widzieliśmy w przypadku flagowych bezprzewodowych słuchawek dousznych Apple, ale ich zakup za mniej niż 200 USD to nadal świetna okazja. AirPods Pro są w sprzedaży w kilku miejscach, ale obecnie najniższa cena to 190 USD w Woot. Jeśli masz aktywne członkostwo Amazon Prime, możesz otrzymać bezpłatną wysyłkę.

Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple z lepszą jakością dźwięku, redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook