Foto

Zdobądź odblokowany Google Pixel 3 XL za 300 USD w B&H Photo

Jeśli szukasz smartfona z dobrym aparatem, ale nie chcesz wydawać mnóstwa pieniędzy, B&H Photo sprzedaje Google Pixel 3 XL z 64 GB pamięci bez simlocka za 300 USD. Telefon został wydany pod koniec 2018 roku, ale nadal jest solidnym pretendentem dla osób preferujących smartfony Google i poszukujących aparatu oferującego solidną jakość obrazu.

Google Pixel 3 XL zawiera 6-calowy wyświetlacz QHD OLED, dwupikselowy aparat 12,2 MP z tyłu i dwa przednie aparaty 8 MP. Chociaż ten telefon ma prawie trzy lata, jest wyposażony w najnowszy system operacyjny Android 11, a także otrzyma system Android 12, który zostanie wprowadzony na rynek jesienią tego roku.

Google Pixel 3 XL

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wydany w 2018 roku wraz z Google Pixel 3, Pixel 3 XL to solidny pretendent do smartfonów, które zawierają świetne aparaty w konkurencyjnej cenie.

Google Pixel 3 XL był jednym z dwóch flagowych smartfonów giganta technologicznego wydanych w październiku 2018 roku, a oba telefony były wówczas chwalone za ich przednie i tylne aparaty, większe wyświetlacze i czyste wzornictwo. Firma Google wycofała oba telefony w marcu zeszłego roku.

Za 300 USD Pixel 3 XL wydaje się świetną okazją, która zapewnia mnóstwo funkcji i jest idealna dla osób, które nie przejmują się brakiem obsługi 5G. Jeśli szukasz więcej informacji na temat Pixel 3 XL, The Verge’s Dieter Bohn szczegółowo omawia w swojej recenzji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook