GryNowościTelefony

Zegarek Apple Series 6 kosztuje dziś w Amazon 320 USD

W Amazon możesz zaoszczędzić 80 USD na Apple Watch Series 6. Zwykle za 400 USD możesz kupić model 40 mm z GPS za jedyne 320 USD, jeśli kupisz urządzenie do noszenia w kolorze czerwonym. Cena sprzedaży na liście produktów wskazuje 385 USD, ale sprzedawca detaliczny obniży tę cenę o dodatkowe 65 USD przy kasie, aby obniżyć ją do 320 USD.

Seria 6 jest obecnie flagowym zegarkiem Apple i ma zawsze włączony wyświetlacz oraz nowe czujniki, które pozwalają użytkownikom kontrolować poziom tlenu we krwi.

Apple Watch Series 6 (40 mm, GPS)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy flagowy produkt Apple do noszenia ma zawsze aktywny wyświetlacz i nowe czujniki, które umożliwiają monitorowanie poziomu tlenu we krwi.

Jeśli chcesz kupić najtańszego iPada firmy Apple, Best Buy ma ofertę na model 128 GB, który można kupić za jedyne 380 USD – 50 USD od zwykłej ceny detalicznej wynoszącej 430 USD. Ten model iPada zawiera 10,2-calowy wyświetlacz, procesor A12 Bionic, złącze Smart Connector do połączenia z klawiaturą Smart Keyboard oraz czytnik linii papilarnych Touch ID.

Apple iPad (2020, 128 GB, tylko Wi-Fi)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy iPad ósmej generacji firmy Apple z 32 GB pamięci wygląda dokładnie tak, jak poprzednia iteracja, ale ma szybszy procesor A12 Bionic.

Persona 5 Strikers to kontynuacja docenionej przez krytyków gry JRPG Persona 5, z rozgrywką podobną do Dynasty Warriors franczyzowa. Jeśli chcesz kupić grę na PS4 lub Switch, Best Buy obniżył jej zwykłą cenę detaliczną o 20 USD, obniżając ją do najniższej dotychczas ceny wynoszącej 40 USD.

Persona 5 Strikers

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontynuacja gry RPG akcji Persona 5 dzieje się pół roku po wydarzeniach z poprzedniego tytułu.

PlayStation Plus to usługa subskrypcji online, która umożliwia posiadaczom PS4 i PS5 granie w gry (które zwykle nie są darmowe) online. Ale usługa obejmuje również inne zachęty, w tym regularne rabaty w PlayStation Store, dostęp do bezpłatnych gier co miesiąc, a jeśli masz PS5, dostęp do Kolekcji PlayStation Plus.

Jeśli chcesz odnowić swoje członkostwo, Eneba oferuje ofertę czytelnikom The Verge z siedzibą w USA. Od teraz do 11 kwietnia możesz uzyskać roczne członkostwo za 27 USD po wpisaniu kodu KWIECIEŃ przy kasie.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Skraj czytelnicy mogą otrzymać roczną subskrypcję w Enebie za 27 USD, jeśli wpiszesz kod KWIECIEŃ przy kasie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook