Telefony

Zestaw słuchawkowy Oculus Quest 2 VR jest w sprzedaży po raz pierwszy

Wyświetlacz na głowę Oculus Quest 2 został wprowadzony na rynek w październiku ubiegłego roku, a jeśli szukasz okazji na ten zestaw słuchawkowy VR (niestety, nie jest to oferta pakietowa), Verizon oferuje 10-procentową zniżkę na obie konfiguracje.

Chociaż zwykle kosztuje 300 USD, możesz kupić zestaw słuchawkowy Oculus Quest 2 o pojemności 64 GB za jedyne 270 USD po wpisaniu kodu DZIEŃ ZIEMI przy kasie. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz kupić model 256 GB za 360 USD (zwykła cena to 400 USD) z tym samym kodem.

Oculus Quest 2

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Samodzielny zestaw słuchawkowy do rzeczywistości wirtualnej i następca Oculus Quest. Charakteryzuje się wyrafinowaną konstrukcją, wyświetlaczami o wyższej rozdzielczości i szybszym procesorem niż jego poprzednik.

Woot oferuje ofertę na soundbar TCL Alto 8 Plus, która kosztuje 70-130 USD od zwykłej ceny detalicznej. Zawiera wbudowany subwoofer, który zapewnia bogaty i głęboki bas, a także odtwarzacz multimediów strumieniowych Amazon Fire TV 4K zintegrowany z produktem.

Jeśli szukasz smartfona z dobrym aparatem, ale nie chcesz wydawać mnóstwa pieniędzy, Daily Steals ma umowę na odblokowany jasnoróżowy Google Pixel 3 z 64 GB miejsca za 170 USD po wpisaniu kodu VERGEPXLE przy kasie. Cena obejmuje telefon w nowym stanie oraz roczną gwarancję udzieloną przez Google.

Mimo że ten telefon ma prawie trzy lata, jest wyposażony w najnowszy system operacyjny Android 11, a także otrzyma system Android 12, który zostanie uruchomiony jesienią tego roku. Należy jednak pamiętać, że ten telefon nie będzie otrzymywać aktualizacji po październiku 2021 r.

Google Pixel 3

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wydany w 2018 roku Google Pixel 3 to solidny pretendent do smartfonów, które zawierają świetne aparaty w konkurencyjnej cenie.

Daily Steals daje Skraj czytelnikom specjalną zniżkę na etui Apple Smart Keyboard Folio Case na 11-calowego iPada Pro. Zwykle za 179 USD można kupić to etui za jedyne 70 USD po wprowadzeniu kodu VERGEAPLE przy kasie. Cena obejmuje akcesorium w nowym stanie oraz roczną gwarancję udzieloną przez firmę Apple.

To urządzenie jest kompatybilne z 11-calowymi modelami iPada Pro, które zostały wprowadzone na rynek w 2018 i 2020 roku. Według Apple, będzie działać również z iPadem Air wydanym w 2020 roku oraz odświeżeniem modelu 2021, które ma zostać wprowadzone w drugiej połowie tego roku. Może.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook