GryNowościRTV

Zestaw startowy do gier Razer na PC kosztuje tylko 69 USD w Walmart

W Walmart pakiet Power Up firmy Razer, który zawiera oburęczną mysz Viper, zestaw słuchawkowy Kraken X Lite i klawiaturę Cynosa Lite, kosztuje 69 USD (przez Slickdeals). Ten zestaw był pierwotnie wyceniony na 160 USD, ale zwykle sprzedaje się za około 100 USD. To może być świetny prezent dla każdego, kto szuka niedrogich akcesoriów uzupełniających ich komputer. Możesz dużo wydać na najlepsze myszy do gier, zestawy słuchawkowe do gier i klawiaturę. Ale jeśli Ty lub odbiorca tego zestawu nie jesteście wybredni, powinno to być dobre.

Zestaw Razer Power Up

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Trzyczęściowy zestaw do gier na PC firmy Razer zawiera przewodową klawiaturę do gier Cynosa Lite, zestaw słuchawkowy Kraken X Lite i oburęczną mysz Viper. Ten pakiet zwykle kosztuje około 100 USD.

Siatkowe routery Wi-Fi z oferty Amazon Eero 6 są przecenione zarówno w Amazon, jak iw Best Buy. Tylko jeden router kosztuje 103 USD zamiast 129 USD, ale jeśli chcesz, aby router Wi-Fi i przedłużacz pokrywał więcej miejsca sygnałem Wi-Fi, to 159 USD, w porównaniu z 199 USD. Obie te opcje są dobre dla małych przestrzeni mieszkalnych bez wielu urządzeń, które nie wymagają połączenia na stałe z siecią Ethernet. (Uwaga: router Eero 6 ma dwa porty Ethernet, podczas gdy przedłużacze nie mają żadnego).

Jeśli jednak mieszkasz w większym miejscu lub chcesz mieć pewność, że wszystkie Twoje ulubione gadżety są podłączone przewodowo zamiast korzystać z Wi-Fi, zdobądź trzy pakiety routerów Eero 6 w Amazon za 279 USD.

65-calowy telewizor CX OLED 4K firmy LG kosztuje 1896 USD u kilku sprzedawców detalicznych, czyli tyle samo, ile widzieliśmy podczas Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku w zeszłym roku. Amazon ma obecnie tę cenę, podobnie jak Costco, B&H Photo i Best Buy. Ten model telewizora doskonale nadaje się do obsługi wszelkiego rodzaju treści, zapewniając niezrównaną jakość obrazu i kontrast. Posiada również porty HDMI 2.1, więc będziesz mógł uzyskać częstotliwość odświeżania do 120 Hz przy rozdzielczości 4K na urządzeniach, które ją obsługują, takich jak Xbox Series X, PS5 i PC.

LG 65-calowy CX OLED

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

65-calowy telewizor CX OLED firmy LG jest wyposażony w technologie adaptacyjnej synchronizacji Nvidia G-Sync i AMD FreeSync oraz krótki czas reakcji 1 ms, dzięki czemu unikniesz efektu rozdzierania ekranu i innych artefaktów wizualnych. Dodatkowo, dzięki portom HDMI 2.1, PS5 i Xbox Series X mogą wyświetlać ponad 60 klatek na sekundę.

Jeśli chcesz zaoszczędzić około 20 USD na Apple AirPods Pro i nie masz nic przeciwko postawieniu na odnowiony zestaw, Best Buy sprzedaje certyfikowane regeneracje za 170 USD. Opis strony mówi, że ten model zawiera małe i duże silikonowe końcówki douszne, etui do ładowania bezprzewodowego oraz kabel Lightning na USB-C do ładowania. Najbardziej przystępna cena nowego zestawu to 197 USD, ale widzieliśmy, jak regularnie sprzedają się nowe za 189 USD. Jeśli nie możesz się doczekać, warto sprawdzić tę ofertę w Best Buy.

Apple AirPods Pro (odnowione)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Zwykle około 200 USD, bezprzewodowe słuchawki douszne Apple AirPods Pro są dostępne odnowione w Best Buy za 170 USD. Obejmują one dwa rozmiary silikonowych końcówek dousznych, etui do ładowania bezprzewodowego i kabel Lightning na USB-C.

Kadencja Hyrule, oparty na rytmie Zelda gra na Nintendo Switch jest dostępna cyfrowo w Walmart w dobrej cenie (via Slickdeals). Możesz zdobyć podstawową grę i jej przepustkę sezonową, która zawiera zawartość do pobrania za jedyne 23,59 USD w Walmart (zwykle 40 USD). Jeśli lubisz starszy top-down Zelda gry, jest to interesująca zmiana w formule, która została stworzona we współpracy z zespołem, który ją stworzył Krypta NekroTancerki.

Kadencja Hyrule i przepustka sezonowa

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Cadence of Hyrule to gra z serii Legend of Zelda, która nie różni się od innych. Poruszasz się po siatce w rytm piosenki, atakując na czas, aby pozostać o krok przed wrogami.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook