Nowości

Zestawy śrubokrętów iFixit w cenie Świętego Mikołaja mają końcówki do otwierania MacBooka lub Switcha

Zgodnie z konwencją nazewnictwa stworzeń morskich, iFixit wypuścił dwa nowe zestawy śrubokrętów: Minnow i Moray. Prawdopodobnie znasz iFixit z powodu porzucania najnowszych gadżetów, ale z wielu Skraj pisarze przysięgają również na swoje zestawy śrubokrętów, które zawierają wiele egzotycznych końcówek do samodzielnego otwierania elektroniki. Te nowe zestawy są jak dotąd najmniejsze i najtańsze, mają odpowiednio 16 i 32 bity, a oba kosztują mniej niż 20 USD.

Oba zestawy są dostarczane z bitami potrzebnymi do rozebrania niektórych najpopularniejszych technologii konsumenckich: możesz otwierać iPhone’y i Macbooki za pomocą bitów pentalobe, przełączniki Nintendo z bitami tri-wing, a niektóre komputery PC i starsze komputery Apple z Torx i Bity bezpieczeństwa Torx. Oba zestawy zawierają również podstawowe końcówki Phillips i flathead, po które sięgasz podczas codziennych prac domowych, a także chwytny uchwyt, do którego magnetycznie wsuwa się dołączone bity, oraz dożywotnią gwarancję. Uchwyt ukrywa również wbudowane narzędzie do usuwania karty SIM, które czasami może być poręczniejsze niż samodzielne, które prawdopodobnie chowa się w szufladzie.

 zestawu iFixit Minnow

IFixit Minnow jest dostarczany z 16 bitami i sterownikiem.
: iFixit

Zestaw sterowników Minnow kosztuje 14,99 USD i ma wiele tego, czego ludzie będą potrzebować, jeśli pracują tylko na nowszych urządzeniach technicznych. Jednak dla osób ze starszymi gadżetami lepszym rozwiązaniem może być Moray 19,99 USD. Uzasadnia to wzrost ceny o 5 USD, dodając więcej rozmiarów bitów znalezionych w Minnow, a także mało znanych bitów, takich jak trójkąt (często spotykany w zabawkach i odkurzaczach) i Gamebit (w przypadku starszych konsol, takich jak N64, NES i SNES, systemy Sega itp.). Może to być również wybór dla osób, które wykonują trochę pracy w domu, ponieważ zawiera kilka metrycznych bitów sześciokątnych, które są używane we wszystkim, od rowerów po stołki barowe do samodzielnego składania z Ikei.

Zestaw iFixit Moray

Moray jest dostarczany z tymi samymi bitami co Minnow, ale dodaje kilka rozmiarów i odmian.
: iFixit

Chociaż zestawy są stosunkowo niedrogie, kupujący, którzy zawsze naprawiają rzeczy, mogą chcieć przyjrzeć się niektórym innym zestawom iFixit, takim jak zestaw narzędzi Essential Electronics za 25 USD, który zawiera wiele tych samych bitów, a także pincety, spudgers i inne narzędzia które są przydatne do demontażu dzisiejszych sklejonych lub spiętych urządzeń. Jest też zestaw narzędzi Mako za 35 USD, który zawiera aż 64 bity i ma aluminiową rączkę sterownika, w przeciwieństwie do plastikowych, które można znaleźć w Minnow, Moray i Essential Toolkit.

To powiedziawszy, posiadanie większej liczby opcji, jeśli chodzi o naprawę urządzeń, to dobra rzecz, a Minnow i Moray mają atrakcyjne ceny dla osób, które będą musiały tylko co jakiś czas naprawiać urządzenia (lub dla osób szukających dodatkowego zestawu do utrzymania) w biurze lub w plecaku). Z powodu niskich cen, te zestawy wydają się być popularne, prawdopodobnie od członków rodziny sugerujących, że mają komputery, które chcą, abyś naprawił. Otrzymałem własny zestaw narzędzi iFixit Pro Tech od mojej mamy kilka Świąt Bożego Narodzenia jako (udaną) łapówkę za ulepszenie dysku twardego jej laptopa. Od tego czasu używam go, aby utrzymać wszystkie moje technologie w dobrym stanie. I cała technologia mojej mamy. I mojej siostry. I mojej żony. Dostajesz punkt.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook