Gry

Zimowa wyprzedaż w Humble Store Yakuza: Like a Dragon, Dirt 5 i nie tylko

Humble Store rozpoczął zimową wyprzedaż. Począwszy od dzisiaj i trwając do 28 stycznia o godzinie 10:00 czasu pacyficznego / 13:00 czasu wschodniego, w cyfrowej witrynie sklepowej jest dostępnych mnóstwo rabatów na różne gry wideo na komputery PC.

Aby podkreślić kilka szczególnie świetnych rabatów: klucz Steam do Yakuza: Like a Dragon spadł do 45 USD (zwykle 60 USD), klucz Steam do Brud 5 spadł do 42 USD (zwykle 60 USD), a klucz Steam do Pakiet Jackbox Party 7 spadła do 24 USD (zwykle 30 USD). Klucz do Epic Games Store Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition spadł do 60 $ (zwykle 100 $) i Epic Games Store lub klucz Steam do Światy zewnętrzne spadła do 30 USD (zwykle 60 USD).

Gracze na PC, jeśli szukasz nowej gry do dodania do swojego portfela lub nie masz pieniędzy do spalenia, Epic Games Store oferuje obecnie bezpłatną kopię Star Wars Battlefront II: Edycja Świąteczna do 21 stycznia do godziny 8:00 czasu pacyficznego / 11:00 czasu wschodniego. Aby odebrać darmową kopię, musisz zalogować się lub założyć konto w sklepie Epic Games Store.

Jeśli interesuje Cię inteligentny głośnik Alexa z lepszą jakością dźwięku i obsługą Dolby Atmos, Echo Studio to produkt do kupienia. Głośnik jest w sprzedaży za 170 USD zarówno w Amazon, jak i Best Buy.

Echo Studio

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Świetnie brzmiący inteligentny głośnik, który obsługuje mnóstwo serwisów muzycznych do strumieniowego przesyłania danych.

Sam’s Club wciąż ma niesamowitą umowę na słuchawki Razer Opus z redukcją szumów. Zwykle 200 dolarów członkowie Sam’s Club mogą kupić parę tych bezprzewodowych słuchawek za jedyne 80 dolarów. Nawet przy 200 USD Opus jest wart tej ceny detalicznej, ale przy 80 USD to niesamowita okazja, którą rzadko można zobaczyć w przypadku tych słuchawek. Największą przeszkodą w ich zdobyciu jest to, że będziesz musiał zapłacić za członkostwo w Sam’s Club, jeśli jeszcze go nie masz.

Razer Opus

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Opus to słuchawki Razer do codziennego użytku z redukcją szumów, wygodne dopasowanie, ładowanie USB-C i dobra jakość dźwięku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook