NowościRTV

Złap odnowiony, wodoodporny Kindle Oasis za 100 USD w Woot

Jeśli obecnie szukasz czytnika Kindle do kupienia, najlepszym za swoje pieniądze jest Kindle Oasis. Zwykle tak by nie było, ponieważ kosztują 250 USD za nowe, ale Woot ma dostępną wersję 2018 (poprzednia generacja) odnowioną od 100 USD. Za tę cenę otrzymasz wersję 8 GB z obsługą Wi-Fi. Jeśli jednak chcesz mieć 32 GB pamięci masowej i łączność komórkową, model step-up kosztuje 140 USD, co nie jest złą ceną. Obecnie Woot posiada grafitowy kolor obu modeli w „bardzo dobrym” stanie i objęte są 90-dniową gwarancją.

Jeśli chodzi o to, dlaczego możesz chcieć Oasis zamiast Paperwhite, ma wyświetlacz o wyższej rozdzielczości (ale taką samą gęstość pikseli jak Paperwhite) i ma więcej przednich diod LED, które sprawiają, że ekran wygląda bardziej naturalnie. Jeśli chodzi o projekt, Oasis może zyskać przewagę dzięki bocznemu uchwytowi, który ma kilka czułych na dotyk przycisków. Mój kolega Chaim Gartenberg mówi, że dzięki nim Oaza bardziej przypomina prawdziwą książkę.

Czytnik e-booków Amazon Kindle Oasis (odnowiony, poprzednia generacja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Oasis był pierwszym wodoodpornym czytnikiem Kindle firmy Amazon. Podczas gdy najnowsza wersja kosztuje 250 USD za nową, możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy (nie rezygnując zbytnio ze specyfikacji), kupując odnowioną jednostkę poprzedniej generacji.

Kolejna solidna umowa z Woot dotyczy bezprzewodowych słuchawek Beats Solo Pro, które mają aktywną redukcję szumów. Uwzględniamy je tutaj dzisiaj, ponieważ spadły o kolejne 5 USD poniżej najlepszej ceny. Możesz uzyskać jasnoniebieski kolor za 145 USD, podczas gdy inne dostępne to 150 USD. To najlepsze jak dotąd słuchawki nauszne Beats, chociaż ludzie, którzy nie są uwikłani w ekosystem Apple, mogą z góry wiedzieć, że ładują się przez Lightning. Jeśli masz iPhone’a lub iPada, nie będzie konieczna żadna regulacja.

Beats Solo Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nasz najlepszy wybór najlepszych słuchawek nausznych z redukcją szumów. Beats Solo Pro są idealne, jeśli podczas ćwiczeń potrzebujesz wytrzymałej pary słuchawek.

Najnowszy MacBook Air firmy Apple wyposażony w procesor M1 kosztuje 50 USD w Best Buy i Amazon. To nie jest ogromny spadek cen, ale to mniej niż to, co Apple pobiera za ten sam model. Ten laptop ma 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci. Za tę cenę uzyskasz fantastyczną wydajność.

Apple MacBook Air z M1

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Apple MacBook Air to laptop klasy podstawowej z nowym, niestandardowym silikonem Apple o nazwie M1. Jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej i nie ma wentylatora.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook