GryOprogramowanieTelefony

Złap zestaw Beats Flex w Amazon za 40 USD, najniższą jak dotąd cenę

Bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Flex są tańsze o 10 USD w Amazon w kolorze czarnym lub neonowo-zielonym. Może to nie brzmieć jak duża obniżka ceny, ale jest to jedna piąta całkowitego kosztu, ponieważ zwykle wynosi 50 USD. Możesz przeczytać wszystko, co czyni je solidnym zakupem dzięki recenzji Chrisa Welcha, ale godną uwagi zaletą jest to, że są tak samo dobre w użyciu z telefonami z Androidem, jak z iPhone’ami.

To pierwszy zestaw słuchawek Beats z portem ładowania USB-C, a aplikacja na Androida ułatwia konfigurację. Jeśli masz iPhone’a, mają one bezprzewodowy układ Apple W1, dzięki czemu można je łatwo sparować z telefonem, zegarkiem Apple Watch lub iPadem. Ze względu na niski koszt jakość dźwięku jest lepsza niż się spodziewałem, a dostarczane są z kilkoma silikonowymi końcówkami o różnych rozmiarach, które pomogą Ci znaleźć lepsze dopasowanie.

Beats Flex

Prices taken at time of publishing.

The Beats Flex neckband wireless earbuds are a great choice regardless of what phone you use.

Apple’s fourth-generation iPad Air was released last year, and despite a higher price tag compared to its predecessor, The Verge’s Dieter Bohn thinks this Apple tablet is the best for most people. If you’re looking to pick up this midrange iPad, Amazon is currently selling the 64GB model with Wi-Fi only for $540.

This is the lowest price we have seen on this iPad Air model to date. If you want a bit more storage, the 256GB storage configuration with Wi-Fi is back down to its best-ever price of $699 at Amazon if you buy this model in green, rose gold, or sky blue.

iPad Air (2020, 64GB, Wi-Fi only)

Prices taken at time of publishing.

This year’s iPad Air model includes thinner bezels around the display and has relocated the Touch ID fingerprint sensor to the power button, which is located at the top of the device.

Photo by Monica Chin / The Verge

Dell’s eBay store is selling a new, high-end, rose gold-colored configuration of the 2020 XPS 13 at a steep discount (via Slickdeals). Normally $1,700, it costs $1,000 to get the model with a 4K touchscreen, Intel’s Core i7-10710U processor, a fast 512GB NVMe SSD, and 16GB of RAM. It also has two Thunderbolt 3 ports. Check out my colleague Monica Chin’s review here.

Dell XPS 13 (2020)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Dell 2020 XPS 13 jest wyposażony w procesory Intel Core dziesiątej generacji, szybkie dyski SSD NVMe i wyrafinowaną konstrukcję. Każdy ma dwa porty Thunderbolt 3 do podłączania szybkich dysków zewnętrznych lub monitorów.

Sony organizuje kilka rabatów związanych z tematem „Big in Japan” na cyfrowe pliki do pobrania gier w PlayStation Store, ale oferta, która zyskuje na popularności, została zawarta 13 Sentinels: Aegis Rim z Vanillaware. To tylko 30 dolarów, mniej niż zwykle 60 dolarów. Jest to tytuł wyłącznie na PS4 (oczywiście kompatybilny z PS5) i The VergeRedaktor gier Andrew Webster mówi, że granie w to jest jak oglądanie niesamowitego, ambitnego dramatu science fiction. Chyba dziś wybieram ten.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook