GryNowości

Zniżki na Halloween w 2020 roku na Steamie Control Ultimate Edition, Doom Eternal i nie tylko

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Halloween już prawie tu jest, a jeśli planujesz spędzić dzień na graniu w gry wideo i być może potrzebujesz upiornej gry do grania, Valve rozpoczął swoją wyprzedaż Halloween w 2020 roku na Steamie. Gracze na PC mogą oszczędzać na wielu tytułach do 2 listopada do godziny 13:00 ET / 10:00 PT. W tych wyjątkowych ofertach Control Ultimate Edition spadła do 28 USD (zwykle 40 USD), Doom Eternal spadła do 30 USD (zwykle 60 USD), Hades spadła do 20 USD (zwykle 25 USD), Okres półtrwania: Alyx spadła do 45 USD (zwykle 60 USD), a Resident Evil 3 spadła do 30 USD (zwykle 60 USD). Poniżej omówimy kilka innych ofert, ale tutaj możesz przejść do pełnej listy.

Chociaż większość ofert dotyczy horrorów, kilka gier, które zawierają elementy o tematyce upiornej, również jest przecenionych. Jest tam nawet kilka gier, które w ogóle nie odnoszą się do tematu horroru. Ale jeśli chcesz dodać nowe gry do swojej biblioteki, warto się z nimi zapoznać.

Resident Evil 3 Remake

Okay, oto kilka dodatkowych sprzedaży gier, które chciałem oznaczyć:

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook