Różności i nowinki technologia

Zobacz wnętrze iPhone’a 12 i 12 Pro w najnowszym filmie iFixit o rozstaniu

W swoim najnowszym filmie o rozstaniu, iFixit rozebrał iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro i stwierdził, że urządzenia wyglądają bardzo podobnie do siebie w środku. Wyświetlacze są wymienne, znaleziono iFixit, podobnie jak baterie 10,78 Wh.

IPhone 12 znajduje się po lewej stronie, a iPhone 12 Pro po prawej.
naprawię to

Kiedy zdjęli osłonę aparatu z iPhone’a 12, iFixit znalazł plastikową przekładkę, w której iPhone 12 Pro ma teleobiektyw i czujnik LiDAR. Oba urządzenia mają aparaty szerokokątne 12 MP i ultraszerokokątne.

iFixit zbadał również zdjęcie rentgenowskie (dzięki uprzejmości Creative Electron) wnętrza telefonów, na którym widać układ ładowania bezprzewodowego MagSafe. rentgenowskie iPhone’a 12 Pro wydaje się mieć czarną ramkę, ale jest to ramka ze stali nierdzewnej (iPhone 12 ma aluminiową ramkę).

iPhone Pro jest po prawej stronie
Creative Electron

Jeśli chodzi o ocenę możliwości naprawy, iFixit dał iPhone’owi 12s 6 na 10; urządzenia mają wiele śrub, które można śledzić podczas majsterkowania (co zauważa iFixit jest lepsze niż klej), a ulepszona wodoodporność może utrudnić niektóre naprawy, ale zmniejszy prawdopodobieństwo konieczności naprawy uszkodzeń spowodowanych wodą. Największym minusem jest szkło z przodu iz tyłu obu urządzeń, powiedział iFixit, co zwiększa szanse na uszkodzenie telefonów w przypadku upuszczenia.

Sprawdź pełne wersje iPhone’a i iPhone’a 12 iFixit tutaj i The Verge opinie poniżej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook