Różności i nowinki technologia

Zoom Events spróbuje odtworzyć osobiste doświadczenie konferencji

Zoom ogłasza dziś rozszerzony produkt związany z wydarzeniami na żywo, który pojawi się tego lata. Zoom Events opiera się na poprzednim rynku płatnych wydarzeń Zoom, OnZoom, poprzez nakładanie funkcji, które mogą obsługiwać większe wielodniowe wydarzenia i czynności inne niż wideo, takie jak czat.

Zoom twierdzi, że nadal tworzy Zoom Events przed jego uruchomieniem, ale w obecnym stanie jest to zarówno rebranding bardziej skoncentrowanego na małych firmach OnZoom, z nowymi funkcjami, które obsługują pierwotnych klientów Zoom przed pandemią – firmy korporacyjne. Podobnie jak OnZoom, z płatną licencją Zoom Meetings lub Zoom Webinar będziesz mógł organizować wydarzenia na żywo, organizować je w centrum, sprzedawać bilety i śledzić statystyki, takie jak sprzedaż biletów lub frekwencja.

Wczesny przykład wielosesyjnego wydarzenia w Zoom Events.
Obraz: Zoom

Głównym sposobem, w jaki Zoom koncentruje się na ulepszaniu doświadczeń dla większych organizacji, jest uczynienie Zoom Events bardziej przyjaznymi dla konferencji lub spotkań dużych grup, które można podzielić na wiele sesji. Na przykład, jeśli prowadzisz konferencję programistów, taką jak Google I / O, możesz mieć główną stronę wydarzenia dla całej konferencji z harmonogramem oddzielnych sesji odbywających się w nadchodzącym dniu i tygodniu. Na stronach wydarzeń będzie można również wyświetlać podgląd wydarzeń wideo, mówi rzecznik Zoom The Verge.

Zoom dodaje również dostęp do czatu tekstowego w miejscach poza typową rozmową wideo. Jeśli pojawisz się na wydarzeniu, zanim wideo na żywo faktycznie się rozpocznie, lub zostaniesz później, będziesz mógł zobaczyć, kto jest w lobby wydarzenia, uczestniczyć w kanale czatu grupowego i wymieniać informacje kontaktowe. To nie jest zamiennik koktajli na dużym konwencie i prawdopodobnie nie jest tak wciągający, jak coś w rodzaju Skittish – co umieszcza uczestników spotkania w przestrzeni 3D z dźwiękiem zbliżeniowym – ale to przynajmniej mała ewolucja tego, z czego znany jest Zoom. .

Zoom nie był w stanie udostępnić szczegółów na temat tego, czy pobierze prowizję od płatnych wydarzeń ani jakie metody płatności będą mogli zaakceptować użytkownicy, ale OnZoom akceptuje zakupy biletów za pomocą PayPal i kart kredytowych, więc wydaje się, że Zoom Events przynajmniej to zrobi to samo.

Możesz zarejestrować się w witrynie Zoom, aby otrzymywać powiadomienia o rozpoczęciu wydarzeń Zoom tego lata.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook