FotoNowości

ZTE przedstawia pierwszy na świecie telefon z ukrytym aparatem do selfie

Po krótkiej drażni, ZTE dotrzymał obietnicy wprowadzenia na rynek pierwszego na świecie komercyjnego smartfona z wbudowanym w wyświetlacz aparatem do selfie. Axon 20 5G okazuje się być urządzeniem ze średniej półki, poza główną cechą.

ZTE twierdzi, że 32-megapikselowy aparat pod wyświetlaczem stał się możliwy dzięki zastosowaniu „materiału o wysokiej przezroczystości, zawierającego nowe błony organiczne i nieorganiczne”, a także zoptymalizowanych algorytmów oprogramowania, które zrównoważyły ​​wpływ na jakość obrazu.

Oczywiście trudno to ocenić bez osobistego zobaczenia telefonu i przetestowania aparatu w praktyce. Wątpliwe jest również, jaką wartość oferuje ta funkcja w porównaniu z dziurkowaniem, wyskakującym okienkiem, a nawet wycięciem. Ale zobaczymy.

Telefon jest oparty na procesorze Snapdragon 765G, co prawdopodobnie pozwala na jego grubość zaledwie 7,98 mm, a jednocześnie zawiera łączność 5G i baterię o pojemności 4220 mAh. Ekran to 6,92-calowy OLED z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych.

Układ tylnych kamer zawiera 64-megapikselowy czujnik główny i 8-megapikselowy ultraszeroki z 2-megapikselowymi czujnikami głębi i makro. Dostępne są opcje 6 lub 8 GB pamięci RAM i 128 GB lub 256 GB pamięci, a także gniazdo kart microSD.

Axon 20 5G można zamawiać w Chinach już od 2198 juanów (~ 320 USD). Nie ma jeszcze wiadomości o możliwym wydaniu w innym miejscu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook