Różności i nowinki technologia

Zwiastun Huawei Mate X2 wskazuje na nowy projekt składanego ekranu

Huawei opublikował kolejny zwiastun swojego nadchodzącego składanego telefonu Mate X2 na Weibo, oferując najsilniejszą wskazówkę, że odejdzie od oryginalnego projektu Mate X. Pierwszy Mate X, zapowiedziany w 2019 roku i odświeżony w 2020 roku, miał jeden duży ekran, który składał się na pół, dzięki czemu wyświetlacz znajdował się na zewnątrz urządzenia. Jednak kolejny telefon wygląda tak, jakby złożył się w drugą stronę, bardziej jak Samsung Galaxy Folds.

Nawiązując do nowego projektu Mate X2, obraz zwiastuna pokazuje telefon z boku otwartego pod kątem, z poświatą po wewnętrznej stronie zawiasu. jest również nawiązaniem do terminu wydarzenia, które odbędzie się 22 lutego o godzinie 20:00 czasu chińskiego (7:00 czasu wschodniego).

Oto pełny obraz zwiastuna:

Ogłoszenie to zbiegnie się w przyszłym tygodniu z Mobile World Congress Shanghai, który zamienił swój tradycyjny letni automat na większe wydarzenie w Barcelonie. Na razie Stowarzyszenie GSM nadal planuje, że MWC Barcelona odbędzie się osobiście od 28 czerwca, ale plany te mogą oczywiście ulec zmianie w zależności od sytuacji pandemicznej, a firmy telekomunikacyjne prawdopodobnie zaplanowały premiery nowych urządzeń na około lutego i marca. jak zwykle.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook