RTV

Jak pobrać podgląd systemu Windows 11?

W dniu dzisiejszym ogłoszono system Windows 11 z mnóstwem nowych funkcji, a jeśli jesteś entuzjastą systemu Windows, bez wątpienia chcesz go wypróbować. Jeśli chcesz zainstalować prawdziwą wersję, a nie wersję, która pojawiła się w Internecie 15 czerwca, Microsoft twierdzi, że od przyszłego tygodnia udostępni wczesną wersję systemu Windows 11 za pośrednictwem programu Windows Insider.

Jeśli chcesz grać z wczesnymi wersjami systemu Windows (zdecydowanie zalecamy, abyś robił to na komputerze, którego nie używasz do codziennej pracy), możesz dołączyć do programu Windows Insider tutaj — wystarczy kliknąć przycisk Zarejestruj się i zaloguj się za pomocą swojego konta Microsoft.

Pobierz wczesne pobranie systemu Windows 11 za pośrednictwem niejawnego programu testów systemu Windows. .

Pobierz wczesne pobranie systemu Windows 11 za pośrednictwem niejawnego programu testów systemu Windows.

Możesz sprawdzić, czy Twój obecny komputer z systemem Windows 10 kwalifikuje się do bezpłatnego uaktualnienia do systemu Windows 11, przechodząc do witryny Windows.com, aby pobrać aplikację PC Health Check.

Zwróć uwagę, że niektórzy ludzie, którzy go wypróbowali narzekali na Twitterze systemy, które w przeciwnym razie spełniają wymagania, są oznaczane jako nie kwalifikujące się. Według Pogranicze Tom Warren, jeśli zostaniesz poinformowany, że nie możesz zainstalować systemu Windows 11, konieczne może być sprawdzenie systemu BIOS:

Jeśli chcesz poczekać, Microsoft twierdzi, że bezpłatna aktualizacja do systemu Windows 11 zacznie być wprowadzana na kwalifikujące się komputery z systemem Windows 10 w nadchodzący sezon świąteczny.

Związane z:Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook